Повернення і обмін

Іноді трапляється так, що костюм, плаття, комбінезон сіл не так, як Вам би хотілося або ж розмір не той. Ми з радістю підемо Вам на зустріч і зробимо обмін на потрібний Вам розмір головне, щоб Ви завжди залишалися задоволені, адже ми працюємо для


Вас Ви маєте право повернути або обміняти товар на протязі 14 днів з моменту отримання замовлення. При обміні або поверненні нового вироби пересилання оплачує покупець (або продавець, але в такому випадку ціна доставки буде вирахувана із суми повернення коштів) При виявленні дефектів (браку) пересилання у обидві сторони оплачує продавець.


Шановні покупці, щоб уникнути плутанини з поверненням, повідомлення менеджера про факт повернення і узгодження з ним умов даної процедури, - є ОБОВ'ЯЗКОВИМ. Повернення відправлені нам без узгодження з менеджером прийматися не будуть.


Ми не зможемо прийняти ваш повернення, якщо він буде відправлений післяплатою, тому що нам необхідно упевнитися, що виріб відповідає всім критеріям повернення.


Після надходження вашого повернення на склад, наші співробітники протягом 2-х робочих днів перевіряють його на предмет відповідності умовам повернення. Якщо всі умови виконані - наш менеджер зв'язується з Вами і уточнює зручний для Вас спосіб повернення грошей або обміну товару на інший.


Умови, при яких ми не зможемо прийняти товар назад:

Товари були у вжитку

З моменту отримання товару пройшло більше 14-ти днів

Неповна комплектація повернення (не вистачає складової одиниці - наприклад спортивних штанів з спортивного костюма, відсутність етикеток, бірок, ярликів, відсутність або псування упаковки, в якій товар був до Вас доставлений)